top of page
Search

Suunnittele kylällemme logo!

Tervetuloa osallistumaan Timolan 360-vuotisjuhlan kunniaksi järjestettävään logokilpailuun! Etsimme Timolan kylälle yksiväristä logoa, joka kuvastaa kylämme ainutlaatuista tunnelmaa ja historiaa. Olipa inspiraationasi sitten kaunis luonto, perinteiset rakennukset, uimaranta tai yhteisöllisyys, anna luovuutesi lentää ja luo logo, joka tulee olemaan osa kylämme tarinaa vuosiksi eteenpäin. Osallistu rohkeasti ja ota osaa kylämme juhlavuoteen!


Lähetä logoehdotuksesi pdf-tai kuvatiedostona osoitteeseen timolankyla@gmail.com toukokuun loppuun mennessä. Kyläyhdistys valitsee kolme finalistia kesäkuun alussa, joista järjestetään yleisöäänestys. Yleisöäänestys on auki heinäkuun 15 päivään asti. Voittajalle luvassa tuotepalkintokassi sekä 50e lahjakortti S-ryhmälle!


Timolan Kyläyhdistys saa täydet oikeudet logoon viestinnässään sekä painotuotteissaan. Lisätiedot: Laura Vuorela Kyläyhistyksen Hallituksen puheenjohtaja, timolankyla@gmail.com


15 views0 comments

Comments


bottom of page